Free cookie consent management tool by TermsFeed Actualizare preferințe cookie-uri Skip to main content

ANCOM

Nr.ProviderCUIData publicarii
61NETPLANET S.R.L.2340852204.10.2024
62NEXT LEVEL CONNECT S.R.L.3395378004.10.2024
63nfon GmbHFN 336363 b04.10.2024
64NICJAIR TRANS S.R.L.3854980504.10.2024
65NTR TECHNOLOGIES S.R.L.5028493613.06.2025
66OLY TRANS LINE S.R.L.4326578804.10.2024
67ONEFIBER SOLUTIONS S.R.L.3191012004.10.2024
68PALADE FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ3725294504.10.2024
69PARFLEX S.R.L.5153359806.10.2025
70PHOENIX TELECOM & NETWORK SERVICES S.R.L.3317596304.10.2024
71PLAYNEST COMMERCE S.R.L.5092934011.11.2025
72PRO BOZON DISPECERAT S.R.L.3316998804.10.2024
73PROSPEED S.R.L.5029516116.06.2025
74QR COMMUNICATIONS & TECHNOLOGIES S.R.L.4374710804.10.2024
75R T S TELECOM S.R.L.856135104.10.2024
76RANIOT TECHNOLOGIES Oy2890371-109.06.2025
77Saily UAB30720865810.03.2026
78SB VENTURES S.R.L.4649088120.08.2026
79SEBITRANS S.R.L.2246403604.10.2024
80SEZELIA COM S.R.L.3794322304.10.2024

Reprezentanții furnizorilor mai sus menționați sunt rugați să contacteze de urgență ANCOM la adresa de email helpmyancom@ancom.ro, pentru a intra în posesia credențialelor aferente contului creat de Autoritate pentru serviciul „My ANCOM”.

Conform prevederilor deciziei ANCOM nr. 333/2024, nepreluarea de către beneficiari a credențialelor de acces la contul individual nu afectează posibilitatea Autorității de a comunica documente acestor beneficiari prin intermediul serviciului „My ANCOM”.